Holnap találkozunk?

fa_pécselyMi már megfigyeltük, hogy ha gyerekekről van szó, az idő szélsebesen repül. Mintha csak 5 perce találtuk volna ki, hogy nyílt napot tartunk az iskolában, és mire kettőt pislognánk, már itt is állunk november 30-a kapujában.

Holnap nyílt nap 15:00-tól!

Nagyon sok kérdést kaptunk a facebook-on és e-mailben is, ezekre ott a helyszínen mindre megadjuk a választ.

A leggyakoribb kérdések ezek voltak, talán benned is felmerültek már hasonlóak:

– Jövőre indul-e felső tagozat?
– Tervezi-e az iskola gimnázium indítását?
– Csak Pécselyen lehet bejárni, vagy lesznek máshol is tagintézmények az országban?
– Milyen tanterv alapján tanítanak az iskolában?
– Ki dolgozta ki a távoktatás pedagógiai programját és mi alapján?
– Van-e átjárhatóság más iskolákkal? Át tudnak-e jelentkezni “normál” iskolába, párhuzamos osztályba (évfolyamba) az ide járó gyerekek?
– Milyen pluszt kapnak azok a gyerekek és családok, akik ezt az iskolát választják?

Minden kérdésre van MEGNYUGTATÓ válaszunk, tehát érdemes lesz velünk
tartani!

Ezen az űrlapon tudsz regisztrálni, hogy tudjunk kalkulálni a létszámmal:

Keresztneved: *
E-mail címed: *
Hányan jöttök? *

Az adataidat hét lakat alatt őrizzük, és kizárólag csak a nyílt nappal kapcsolatos információk küldjük emailben.
A gyermekedet se hagyd otthon, a csemeték számára kreatív kézműves sarokkal készülünk!

Szeretettel várunk benneteket!
Az iskola csapata

Author: Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

A Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók