Ovisok dicsérete

Ovisok az iskolánkban

2014. március 26-án látogattak meg bennünket a pécselyi nagycsoportos ovisok Kati és Kriszti óvó nénik kíséretével.  A bemutatkozás után varázsszőnyegünkön elindultunk a betűk és számok  országába, kalandunk egy történet elolvasásával folytatódott: Miklya Luzsányi Mónika: Zoknimanó és a sulicsoda  című könyvét olvastuk el, segítségem is akadt az olvasáskor Bence személyében. Az olvasott könyvet a látogatás emlékére minden nagycsoportos ajándékul kapta egy zoknimanóval együtt. A ládából előkerültek az élő nyuszik is. A simogatás alatt  közösen énekeltünk, nótafánk Gergő volt, dalolásunkba az óvó nénik is bekapcsolódtak. Vidám órát töltöttünk együtt és szép ajándékokat kaptunk mi is az ovisoktól és óvó néniktől. Dicséret az okos nagycsoportosoknak és az őket felkészítő óvónőknek!!!

Gabi és Ildi tanító nénik és Zoli tanító bácsi

Így lesznek az ovisokból iskolások

Jövendőbeli elsősök és alsó tagozatosok beiratkozásához szükséges minden információt megtalálsz az alábbi linken: Beiratkozás