Tanévzáró

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskola

Tanévzáró Ünnepi Programja

Pécsely, 2015. június 14. (Vasárnap)

10.00 órától

(Pécsely Iskolai út 180.)

 

Moderátor : Dr. Marossy Endréné

 • Himnusz eléneklése ( közösen )
 • Beszéd : Bárdi Farkas Beáta ig. – a tanév zárása
 • Bárdi Farkas János alapító – jelen és jövő
 • Takácsné Csontos Márta – szülő
 • A szózat elmondása ( közösen )
 • Előadás:    Papp Gábor  Művészettörténész ( évkörök )
 • Búzási Balázs  Nyelvész ( a magyar mint ősnyelv )
 • Jásdi Kiss Imre ( szikla öntés )
 • BWM bend
 • Székely Himnusz eléneklése ( közösen ) Tárogatón játszik Molnár Tamás Pécsely
 • Ebéd: Szürkemarha pörkölt/sósburgonyával 650 ft/fő Süti ( hozott ) Szörp ( hozott )
 • Koncert:    Kormorán Együttes

Szeretettel várunk minden érdeklődőt a rendezvényünkre!

Author: Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola

A Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók

Share This Post On

1 Comment

 1. Kedves diákok, szülők, érdeklődők és támogatók!
  Mélyen megtisztel, hogy az általam vezetett iskolát választottátok, boldoggá tett, hogy az idén veletek lehettem.
  Az évzáró a legfontosabb eseményünk! Egyrészt fontos, hogy megkapjátok a bizonyítványotokat, amelyért annyira sokat dolgoztunk mi szülők, gyerekek, pedagógusok. Másrészt a szívünkből létrehozott közösségi erő itt mutatkozik meg a legkiterjedtebb formában. Szeretném veletek közösen úgy elbúcsúztatni iskolánk 8. osztályos tanulóit, hogy tudják, ide tartoznak, mindig számíthatnak ránk, van családjuk, van hazájuk. Ezért nagyon fontos, hogy eljöjjetek, és hozzátok magatokkal az összes ismerősötöket, rokonotokat, nagymamát, nagypapát az egész népes baráti körötöket, hogy minél nagyobb védernyőt tudjunk létrehozni. Mindezért igyekeztünk olyan programot összeállítani, ami kifejezi iskolánk szellemiségét és felkelti érdeklődéseteket.
  Mindannyiunk jutalma, hogy Pap Gábor folytatja érdekfeszítő előadását az évkörrel kapcsolatban és Csontó Zoltán a híres-neves lovasoktató rendhagyó órát tart az érdeklődő lurkóknak és még érdeklődőbb szüleiknek, délután pedig koncertet tart a Kormorán együttest.
  Várlak titeket szeretettel!
  <3

  Post a Reply

Submit a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.