Tanévzáró

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskola

Tanévzáró Ünnepi Programja

Pécsely, 2015. június 14. (Vasárnap)

10.00 órától

(Pécsely Iskolai út 180.)

Moderátor : Dr. Marossy Endréné

• Himnusz eléneklése ( közösen )
  • Beszéd : Bárdi Farkas Beáta ig. – a tanév zárása
  • Bárdi Farkas János alapító – jelen és jövő
  • Takácsné Csontos Márta – szülő
  • A szózat elmondása ( közösen )
  • Előadás:    Papp Gábor  Művészettörténész ( évkörök )
  • Búzási Balázs  Nyelvész ( a magyar mint ősnyelv )
  • Jásdi Kiss Imre ( szikla öntés )
  • BWM bend
  • Székely Himnusz eléneklése ( közösen ) Tárogatón játszik Molnár Tamás Pécsely
  • Ebéd: Szürkemarha pörkölt/sósburgonyával 650 ft/fő Süti ( hozott ) Szörp ( hozott )
  • Koncert:    Kormorán Együttes

Szeretettel várunk minden érdeklődőt a rendezvényünkre!