Gratulálunk Kíra!

Iványi Viktória Cintiától, Kíra anyukájától kaptuk az alábbi fotókat és a hírt:
Örömmel értesítem az iskolát, hogy Bartos Bonita Kíra a 2014/15-ös tanévben nyújtott kiemelkedő sportteljesítménye miatt a Diáksportszövetség díjazásban részesült.
A Diákolimpiai eredmények az iskolákat is rangsorolják, így Kíra bajnoki címével, és a most kapott elismeréssel hozzájárult az iskola jó hírnevének megalapozásához.

Kíra emellett az idei évben elnyerte “Veszprém megye legjobb sportolója 2015” címet saját kategóriájában, melyet ünnepélyes keretek közt a Megyeházán vehetett át.
GRATULÁLUNK KÍRA!
kira1