Tanárok elérhetősége

Az alábbi elérhetőségeken tudjátok közvetlenül is felvenni a kapcsolatot a BWM tanáraival.

 

NÉV E-MAIL CÍM TANÍTOTT TANTÁRGYAK
Antal Zsuzsa  

antal.zsuzsa@bwmiskola.hu

 

vizsgaszervező
Bárdi Farkas Beáta  

beatabardifarkas@gmail.com

 

igazgató
Buchwald
Patrícia
 

buchwald.patricia@bwmiskola.hu

 

alsó tagozat (1-4),
matematika (5-6)
Csontó Renáta  

csonto.renata@bwmiskola.hu

 

alsó tagozat (1-2), tánc,
o. f.: 1-2. o.
Dr. Gáspárné Dr. Dalmadi 
Margit
 

dalmadi.margit@bwmiskola.hu

 

történelem (7-11)
Kocsis Antal kocsis.antal@bwmiskola.hu

 

természetismeret (5-6),
biológia, földrajz (7-8),
komplex 9. o, o. f.: 8. o.
Lakatos Gabriella  

lakatos.gabriella@bwmiskola.hu

 

angol nyelv (4-6)
Lengyel-Vizl Eszter  

lengyel-vizl.eszter@bwmiskola.hu

 

szakmai tantárgyak (9-11)
o. f.: 9. o.
Mészáros Vince  

meszaros.vince@bwmiskola.hu

 

ének-zene (1-8), etika,
népzene tanszak o.f.: 10.o.
Mézes József  

mezes.jozsef@bwmiskola.hu

 

tanügyi igazgató
kémia (7-8),  matematika 8. o.
Pesovár Anna  

pesovar.anna@bwmiskola.hu

 

matematika (5-6), rajz (5-8), művészetek (11)
Polyák Polett
 

polyak.polett@bwmiskola.hu

 

alsó tagozat (1-4)
Sebestyén-Tóth Orsolya  

sebestyen-toth.orsolya@bwmiskola.hu

 

alsó tagozat (1-4)
Serkédi Erik  

serkedi.erik@bwmiskola.hu

 

testnevelés (1-11)
Somogyi Róza  

somogyi.roza@bwmiskola.hu

 

magyar (5, 6, 10, 11)
 

Szacsúriné Hogya Klára

 

szacsurine.hogya.klara@bwmiskola.hu magyar (5-9)
Szarka Csilla  

szarka.csilla@bwmiskola.hu

 

testnevelés (1-11)
 

Szekeresné Varga Éva

 

szekeresne.varga.eva@bwmiskola.hu

 

történelem (5-6)

 

Szilágyi Katalin

 

szilagyi.kati@bwmiskola.hu

 

vizsgaszervező

 

Szmetán Ferenc

 

szmetan.ferenc@bwmiskola.hu angol nyelv (7-11), szakmai angol (9-11)
Vízl Lőrinc vizl.lorinc@bwmiskola.hu szakmai tárgyak (9-11)
Zsebe Szabolcs zsebe.szabolcs@bwmiskola.hu rendszergazda
informatika 5-11, IKT 9-11