Az iskola pedagógiai programja szerint minden évben szervezünk erdei iskolát, melyet eddig Nagyvázsonyban bonyolítottunk le. Az idén szeretnénk ezen a hagyományon változtatni egy kicsit, és régi dédelgetett álmunkat megvalósítani.

A terv az, hogy a felsős és a szakgimnáziumi tanulókkal, valamint vállalkozó kedvű szüleikkel és a lelkes támogatóinkkal közösen elutazunk Erdélybe az ezeréves határhoz egy 5 napos szakrális/történelmi/gasztronómiai/természetjáró túra keretében Ojtozra és környékére.

Ojtoz Kézdivásárhelytől 20 km-re keletre, az Ojtozi-szoros, a Keleti-Kárpátok egyik legfontosabb hegyszorosa keleti kijáratánál az Ojtoz patak völgyében fekszik.
A helyszín csodálatos és lelkesítő, a társaság úgyszintén. Íme a részletes program:

Ojtozi túra 2019.04.23-04.28.

Jelentkezési határidő: március 20.

Minden jelentkezőt várunk szeretettel, aki közénk kívánkozik.

ERDÉLYI KIRÁNDULÁS AZ EZERÉVES HATÁRON, OJTOZ ÉS KÖRNYÉKÉN