Szeptember 1-én a Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskolában is becsengettek a diákoknak.

A reggeli tanévkezdés nagy izgalomban és önfeledten zajlott az iskola udvarán, ahol az ünnepi műsort követően Nagytiszteletű Kovács Attila nyugalmazott református lelkész szívet melengető gondolatai után Bárdi- Farkas Beáta intézményvezető hivatalosan is megnyitotta a 2021/22-es tanévet.

Sikerekben gazdag évet kívánunk mindenkinek!

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók