Sok iskolában szolgál elismerésre az iskolai kiskert, amit több száz gyerek gondoz egyszerre.
A magántanulók sem maradnak le erről az élményről, mert ha éppen kertészkedésre adják a fejüket, akkor ilyen eredmények születnek, „mindössze” két szorgos kezecskétől:

Bendi kertje tél végén, még üresen
Bendi kertje tél végén, még üresen
Bendi kertje nyár elején, roskadásig telve
Bendi kertje nyár elején, roskadásig telve

Gratulálunk Bendinek, szép munka!

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük