"kis" csapat a családi napról

A 2015-2016-os tanévre szóló általános iskolai beíratás ideje a rendelet értelmében kötelezően 2015. április 16-án 8:00-19:00 óráig, és 2015. április 17-én 8:00-18:00-ig tart, a választott, vagy a lakóhely, illetve tartózkodási hely alapján illetékes iskolába.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

– a gyermek nevére kiállított lakcímkártya, és egyéb azonosító okmány, ha van ilyen (útlevél, személyi igazolvány),
– az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás, melyet az óvodavezető vagy szakértői bizottság állított ki,
– a gyermek születési anyakönyvi kivonata,
– a gyermek TAJ kártyája,
– szülő/gondviselő személyi igazolványa, szülői felügyeleti jogokkal kapcsolatos nyilatkozat.

A Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskola és Művészeti Iskola esetében a Veszprém megyei kormányhivatal az illetékes, ezen kormányhivatal hirdetményét az alábbi linken lehet megtekinteni: Hirdetmény>>

A Báró Wessselényibe egész évben várjuk a gyerekeket, tehát nálunk a beiratkozás nemcsak két napig tart, de a fent felsorolt dokumentumokat mi is kérjük az elsősök esetében!

Szeretettel várunk minden kisdiákot és kedves családjukat, mert hozzánk nemcsak a gyerekek szeretnek járni, hanem a szülők is :).

Ha már nem elsős a gyermeked (illetve most elsős, de új iskolát kerestek), akkor ide kattintva tájékozódhatsz a beiratkozás/átiratkozás menetéről: Beiratkozás>>

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük