Kedves Szülők, diákok és érdeklődők!

Október 6-án ismét családi napot tartunk iskolánkban, melynek programját megnyitjuk minden érdeklődő előtt.

9:30-tól a  KENYÉR körül forognak majd gondolataink, előadásaink, Tóth Andreával, aki beavat bennünket a jó kenyér titkaiba, akivel kipróbálhatjuk a kézi malmot, és rápillanthatunk a jó kovászra is.

10:30-tól ismét közösen gondolkodunk a szülőkkel, a hiteles szülői attitűdről. határokról, következetességről. Megismerhetik a HOME (HOlisztikus MEntálhigiénés) gyermekeknek összeállított programját, valamint saját élmény gyakorlatban megalkothatják a család
„bőségszaruját”. A programot Antal Zsuzsanna vezeti.

Ezzel párhuzamosan a gyerekek Vince bácsival népdalokat tanulnak, vendégül látják magukat a helyben sütött kenyerekkel és végigkísérik a kenyér útját játékos formában kollégáinkkal.

Délelőtt 9 -9:30-ig érkezzetek meg hozzánk és fogyasszatok vendégasztalainkról a programok kezdéséig.

11:30- tól kötetlen beszélgetésre invitálunk benneteket egy kis harapnivaló és innivaló mellett.

A délelőttöt 12 órakor zárjuk.

Reméljük, hogy ismét megtöltjük élettel a szombat délelőttöt, várunk mindenkit tisztelettel és szeretettel

A BWM csapata

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók