BWM családi nap: 2018. október 6.

Kedves Szülők, diákok és érdeklődők!

Október 6-án ismét családi napot tartunk iskolánkban, melynek programját megnyitjuk minden érdeklődő előtt.

9:30-tól a  KENYÉR körül forognak majd gondolataink, előadásaink, Tóth Andreával, aki beavat bennünket a jó kenyér titkaiba, akivel kipróbálhatjuk a kézi malmot, és rápillanthatunk a jó kovászra is.

10:30-tól ismét közösen gondolkodunk a szülőkkel, a hiteles szülői attitűdről. határokról, következetességről. Megismerhetik a HOME (HOlisztikus MEntálhigiénés) gyermekeknek összeállított programját, valamint saját élmény gyakorlatban megalkothatják a család
“bőségszaruját”. A programot Antal Zsuzsanna vezeti.

Ezzel párhuzamosan a gyerekek Vince bácsival népdalokat tanulnak, vendégül látják magukat a helyben sütött kenyerekkel és végigkísérik a kenyér útját játékos formában kollégáinkkal.

Délelőtt 9 -9:30-ig érkezzetek meg hozzánk és fogyasszatok vendégasztalainkról a programok kezdéséig.

11:30- tól kötetlen beszélgetésre invitálunk benneteket egy kis harapnivaló és innivaló mellett.

A délelőttöt 12 órakor zárjuk.

Reméljük, hogy ismét megtöltjük élettel a szombat délelőttöt, várunk mindenkit tisztelettel és szeretettel

A BWM csapata

Közzétette: Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók

Megosztás