Mészáros Bence pedagógus kollégánk, terapeuta, régi vágya volt, hogy segítsen az embereken: a felnőttek mellett az olyan gyerekeken, akik részképességzavarral, fejlődésben megkésett problémákkal, valamint beilleszkedési, tanulási, magatartási gondokkal, figyelemzavarral küzdenek.

Ismerkedjenek meg vele közelebbről!

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók