Hivatalosan március 14-e a matematika világnapja, amit 2020-ban jelentett be a Nemzetközi Matematikai Unió (IMU) és az UNESCO.

Iskolánk örömmel csatlakozott a programhoz a digitális munkarend keretein belül.

Az alábbi fotókon azokat a matematikai feladványokat teszünk közzé, melyeket diákjaink oldottak meg.

Önnek is sikerülne?

Ha van kedve hozzá, mérje le a tudását!

Kellemes időtöltést kívánunk hozzá!

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók