Kedves érdeklődők!

Tervezzük mi is a nyitást, melynek legfőbb témáit örömmel mutatjuk meg önöknek😊🌷😊

Bízunk abban, hogy amint lehetőségünk lesz rá, hamarosan személyesen is találkozhatunk!

Addig is kövessenek bennünket figyelemmel!

A környezet, ahol élünk https://m.facebook.com/profile.php?id=114846673226355…

YouTube csatornánk:https://www.youtube.com/channel/UCK1M5YX1WWNU5FIexr6TKPw

Instagramunk

bwmiskola

Keressenek bennünket!

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók