Csodálatos, késő nyári napsütésben, vonattal indulhattak útjukra iskolánk alsós kisdiákjai, amit mindannyian nagyon vártak már.

A Cuha- völgy felfedezése tele volt játékos tanulással, hiszen a tanító nénik mindvégig arra törekedtek, hogy a kirándulás minden szempontjából maradandó értékké váljon.

A nap végén kellemesen fáradtan értünk haza, és nagyon reméljük, hogy hamarosan visszatérhetünk 🌷🌷🌷

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók