Nagy izgalommal és örömmel tölt el bennünket, hogy megkezdődött az iskola műfüves pályájának építése, amibe tanulóinkat is bevontuk. Felügyelet mellet, diákjaink kiemelt figyelemmel, és precizitással dolgozhattak azon, hogy a 17X10 méteres területet kijelöljék, és előkészítsék a következő munkafolyamatnak.

A beruházás által létesülő pálya az eddigieknél is nagyobb teret biztosít majd a szabadban végezhető órák és foglalkozások megtartására.

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók