A Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskola diákjai fél éven keresztül, a Jel Alapítvány munkatársainak köszönhetően játékos tanulás formájában megismerkedhetnek a jelnyelvi kommunikáció alapjaival.

Az első foglalkozás, amely teljesen lekötötte a gyerekek figyelmét, az ismerkedésről szólt, ami élmény alapú pedagógiai módszerekkel történő ismeretanyag átadással folytatódik tovább.

Köszönjük a lehetőséget!

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók