A Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskola diákjai fél éven keresztül, a Jel Alapítvány munkatársainak köszönhetően játékos tanulás formájában megismerkedhetnek a jelnyelvi kommunikáció alapjaival.

Az első foglalkozás, amely teljesen lekötötte a gyerekek figyelmét, az ismerkedésről szólt, ami élmény alapú pedagógiai módszerekkel történő ismeretanyag átadással folytatódik tovább.

Köszönjük a lehetőséget!

video
play-sharp-fill

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók