LEP- CSRP találkozó

2021. szeptember 16.

Veszprém

A Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskola kadétjai a MATASZ Veszprém Megyei Egyesülettel részt vettek a minden év szeptemberében hagyományosan megrendezésre kerülő LEP-CSRP találkozón, Veszprémben.

Megtiszteltetés volt diákjaink számára az, hogy a találkozó elején fel- majd a nap végén levonhatták a Légierő zászlaját.Kadétjaink, az íjászversenyen is kitűnően szerepeltek, ami során elhozták az aranyérmet.

Szívből gratulálunk mindenkinek!

A fotókat köszönjük Kovács Istvánnak!

Az iskola YouTube csatornája:

https://www.youtube.com/channel/UCryx4nzVOIF2yi9iYVMIUpA

#magantanulo #egyenimunkarendkulfodieknek #bwmiskola #barowesselenyiiskola #gimnazium #diaszpora #tavokatatas #bizonyitvany #erettsegi #projektoktatas #projekteducatio

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók