A balatonfűzfői Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskola balatonfűzfői helytörténeti túrával csatlakozott a Magyar Diáksport Napjához.

A diákok a közel 7 km-es túra során bejárták Balatonfűzfő helytörténeti nevezetességeit az Országzászlótó egészen a Mámatetőig, majd a Jézus Szíve plébániatemplom és romtemplom gyönyörű parkjában tett pihenő után visszatértek az iskolába.

A túraútvonalat különböző szempontok alapján kellett megfigyelniük, amihez  a megállóhelyeken elhangzott ismertetők adtak segítséget.

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók