A Jel Alapítvány munkatársai minden héten, játékos formájában megismertetik a balatonfűzfői Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskola diákjaival a jelnyelvi kommunikáció alapjait.

Az eddig eltelt idő alatt számos kifejezést, szavakat tanultak. Megértették a gesztikuláció, különösen az arcmimika fontosságát, a hallássérült emberek mindennapi életének kihívásait, és azt, hogy hallóként hogyan tudják segíteni a speciális helyzetű kommunikációt.

Játszva tanulnak, hogy a motiváció friss és élénk maradjon, miközben a hatékonyság, empátia, kreativitás és a problémamegoldó képességek fejlesztése terén komoly eredményeket érünk el.

Az iskola YouTube csatornája:

Facebook oldala:

https://www.facebook.com/bwmiskola

A környezet, ahol élünk:

https://www.facebook.com/bwmablak

Instagramunk

bwmiskola

#magantanulo #egyenimunkarendkulfodieknek #bwmiskola #tarsadalmiszerepvallalas #adjvert #balatonfuzfo #barowesselenyiiskola #gimnazium #diaszpora #tavokatatas #bizonyitvany #erettsegi #projektoktatas #projekteducatio