beiratkozás

Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2016/2017. tanévre történő általános iskolai beíratás ideje:

 

2016. április 14. (csütörtök) 8.00 – 19.00 óráig,

2016. április 15. (péntek) 8.00 – 19.00 óráig.

 

Az óvodavezető vagy a szakértői bizottság döntése alapján tankötelezettsége teljesítését 2016. szeptember 1-jétől megkezdő gyermekét a szülő a fenti időszakban köteles beíratni a választott vagy a lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye szerinti kötelező felvételt biztosító általános iskola első évfolyamára.

Az első évfolyamra történő beíratáshoz szükséges dokumentumok:

a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót és lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya),

az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás,

a gyermek születési anyakönyvi kivonata,

a gyermek TAJ-kártyája,

a szülő/gondviselő személyi igazolványa, a szülői felügyeleti jogokkal kapcsolatos nyilatkozat.

A felvételről az iskola igazgatója dönt, melyről írásban értesíti a szülőket. A döntés ellen a szülő – a közléstől, ennek hiányában a tudomására jutásától számított tizenöt napon belül – jogszabálysértésre vagy érdeksérelemre hivatkozással kérelmet nyújthat be.

A kérelemmel kapcsolatban az iskola fenntartója jár el és hoz másodfokú döntést.

Iskolánk igazgatója: Tarnóczai Géza, a fenntartói jogkört a BANONA gyakorolja.

Érdeklődni itt lehet:

Telefon (iskola): 06-306/066-176

E-mail: info@balatonfelvideki-iskola.com

A Veszprém megyei Kormányhivatal hivatalos tájékoztatóját a beiratkozásról itt találjátok>>

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük