Alternatív oktatás
Alternatív oktatás
Alternatív oktatás

Alternatív oktatásról, alternatív pedagógiáról, alternatív iskolákról, otthonoktatásról ír átfogó cikksorozatot az index.hu hírportál, és legnagyobb örömünkre iskolánk igazgató helyettesének, Bárdi-Farkas Beáta meglátásainak is hangot adnak több helyen.

A cikksorozatból két rész jelent meg eddig, ezeket az alábbi linkeken lehet elérni:
1. rész: Ezért menekülünk az állami iskolából

http://index.hu/gazdasag/2016/04/14/oktatas_tanulas_alternativ_pedagogia_pedagogus_klik_altalanos_iskola_tanar_otthonoktatas/

  1. rész: Vannak jó iskolák, de nincs elég

http://index.hu/gazdasag/2016/04/15/sok_alternativ_suli_kellene_de_miert_nincsenek/

A cikkek nagyon átfogóak, és objektívek, köszönjük szépen az index.hu-nak a megszólalási lehetőséget!

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük