Alternatív oktatásról – iskolánkról is – cikksorozat az Index.hu-n

Alternatív oktatás

Alternatív oktatás

Alternatív oktatásról, alternatív pedagógiáról, alternatív iskolákról, otthonoktatásról ír átfogó cikksorozatot az index.hu hírportál, és legnagyobb örömünkre iskolánk igazgató helyettesének, Bárdi-Farkas Beáta meglátásainak is hangot adnak több helyen.

A cikksorozatból két rész jelent meg eddig, ezeket az alábbi linkeken lehet elérni:
1. rész: Ezért menekülünk az állami iskolából

http://index.hu/gazdasag/2016/04/14/oktatas_tanulas_alternativ_pedagogia_pedagogus_klik_altalanos_iskola_tanar_otthonoktatas/

  1. rész: Vannak jó iskolák, de nincs elég

http://index.hu/gazdasag/2016/04/15/sok_alternativ_suli_kellene_de_miert_nincsenek/

A cikkek nagyon átfogóak, és objektívek, köszönjük szépen az index.hu-nak a megszólalási lehetőséget!

Közzétette: Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók

Megosztás