Lovastúra vezetőLovastúra vezető

Rendkívüli felvételi eljárás

Tisztelt Szülők, kedves nyolcadik osztályos tanulók!

A rendkívüli eljárás eredményeiről levélben értesítjük a jelentkezőket.

Szeretettel várjuk a leendő szakgimnazistákat intézményünkbe!

Érdeklődés:

Telefon (iskola): 06-306/066-176

E-mail: info@balatonfelvideki-iskola.com

 

 

Pécsely, 2016. május 2.  

Tarnóczai Géza

intézményvezető
Lovastúra vezető
Lovastúra vezető

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük