Rendkívüli felvételi eljárás – lovastúra vezető

Rendkívüli felvételi eljárás

Tisztelt Szülők, kedves nyolcadik osztályos tanulók!

A rendkívüli eljárás eredményeiről levélben értesítjük a jelentkezőket.

Szeretettel várjuk a leendő szakgimnazistákat intézményünkbe!

Érdeklődés:

Telefon (iskola): 06-306/066-176

E-mail: info@balatonfelvideki-iskola.com

 

 

Pécsely, 2016. május 2.  

Tarnóczai Géza

intézményvezető
Lovastúra vezető

Lovastúra vezető

Közzétette: Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók

Megosztás