play-sharp-fill

A doni áttörésben – 1943. január 12-én – hősi halált haltak emlékére szervezett kegyeleti megemlékezéseken részt vettünk a MATASZ, Doni Hősök Emlékmenet és Túrán,2019- ben és 2020-ban.

Az ekkor készült fényképek felidézésével emlékezünk a mai napon, bízva abban, hogy amint lehetőség lesz rá, ismét részt vehetünk diákjainkkal.

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók