video
play-sharp-fill

„This is the model town!”

Angol órán jártunk a balatonfűzfői Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskolában.Mitől izgalmas egy ilyen óra? Mitől lesz élményszerű, és ezáltal sokkal hatékonyabb mint a hagyományos módszereken alapuló tanítást? A rövidfilmből mindez egyértelműen kiderül.A modellvárost a gyerekek saját maguk álmodták- és alkották meg.Fogadják a bemutatót sok szeretettel!

#élménypedagógia#alapitványiiskola#balatonfűzfő

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók