video
play-sharp-fill

Ünnepi megemlékezés az 1848/49-es forradalom és szabadságharc alakalmából

A balatonfűzfői Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskola március 15-i nemzeti ünnepről való megemlékezése ismét bebizonyította milyen példaértékű összetartozás és összefogás működik az iskolában tanárok, diákok, szülők között.

A korlátozások miatt olyan megoldás született, amit lázas készülődés, pontos, összehangolt közös munka, lelkes felkészülés előzött meg. Mindennek tanúbizonyságául szolgál az a videóösszeállítás, amit most valamennyi résztvevő és közreműködő nevében örömmel osztunk meg önökkel! Ünnepeljünk együtt!

A felvétel szereplői: Idrisz Kéra,Tóth Hanna,Séra Attila,Czigle Tamina,Kövi Balázs , Takács Máté, Merencsics Gábriel, Séra Auróra, Trencsányi Noel, Séra Jázmin, Kovács Gabriella, Nagy Áron, Belrepayre Simon, Frigyer Boldizsár, Kajos Léna.

Felkészítő tanáraink: Csontó Renáta, Polyák Polett

Szívből gratulálunk mindenkinek!

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók