Fotó: Balassa Dávid

A balatonfűzfői Jézus Szíve Plébániatemplom külső falán elhelyezett hősi emlékműnél tartották a MATASZ VME főszervezésével a Magyar hősök emlékünnepét, melyen a Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskola honvéd kadét programjában részt vevő vezetők és diákok is közreműködtek.

Fotó: Bárdi Farkas János
Fotó: Bárdi Farkas János
Fotó: Bárdi Farkas János

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók