play-sharp-fill

Az őszinte, szabad és építő jellegű párbeszéd az, amivel a kölcsönös bizalmat kiépíthetjük egymás között, amiknek a segítségével fejlődhetünk mind a gyermek mind pedig a szülő megelégedése érdekében. Igyekszünk olyan csatornákat nyitni, amik ezeken az alapokon nyugszanak, és az eddigi gyakorlat alapján hatékonyan működnek.

Kövi Szabolcs szülői véleményét hallgathatják meg, amit szíves figyelmükbe ajánlunk!

Látogassanak el az iskola youtube csatornájára is, ahol folyamatosan frissülő videókat tekinthetnek meg rólunk!#bwmiskola#alapíványi iskola #párbeszéd

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók