video
play-sharp-fill

A héten (március 1-5.) iskolánkban megvalósulásra kerül a

PÉNZÜGYI PROJEKTHÉT.

A cél az, hogy egy olyan átfogó képet,és sok sok a mindennapokban hasznos információkat ismerjenek meg a gyerekek, amit a későbbiekben is használni tudnak.

Kövessenek bennünket figyelemmel!

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók