video
play-sharp-fill

A projek zárásaként Lengyel- Vizl Eszter iskolaigazgató és Wolfné Zsebők Júlia szakmai tanár, közgazdász megköszönte az iskola tanárainak és diákjainak a közös munkát, egyben kifejezték reményeiket azzal kapcsolatban, hogy a projekt nemsokára tovább folytatódhat.

A hét során számos játékos és kreatív feladatot oldottak meg tanulóink, melyek közül a bankjegytervezés volt az egyik legnépszerűbb. A legeredményesebb diákok okleveleket vehettek át.

Szívből gratulálunk mindenkinek!

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók