ISMÉT!

Mozdulj velünk!- ONLINE

Az programhoz bárki csatlakozhat!

Az előző, Mozdulj BWM! online futónapok lelkes visszajelzései után meghirdetjük a TEKERGŐ- Tekerj velünk te is!-online mozgásprogramunkat.

Pattanj kerékre!

Készíts fotókat!

Írj verset az élményről!

Mindezt küldd el április 4-ig a bwmsport09@gmail.com címünkre!

További részleteket a plakáton találtok.

YouTube csatornánk https://www.youtube.com/channel/UCK1M5YX1WWNU5FIexr6TKPw

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók