video
play-sharp-fill

Köszönjük Kajos Léna 5. oszályos tanulónknak a beküldött videót, amin jól látható, hogy milyen értékes produkciók születhetnek otthon a nyári szünet ideje alatt.

Léna saját maga, önszorgalomból kezdte el felkutatni és megtanulni a görög mitológia történetét. Mindezt öröm látni, hiszen a balatonfűzfői Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Iskola projekt alapú oktatási mószerekkel való munkájának eredménye is Léna szabad elhatározásából történő önfejlesztése.

Köszönjük, hogy mindennek tanúi lehetünk!

YouTube csatornánk: https://www.youtube.com/channel/UCryx4nzVOIF2yi9iYVMIUpA

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/bwmiskola

A környezet, ahol élünk: https://www.facebook.com/bwmablak

Instagramunk

bwmiskola

#magantanulo #egyenimunkarendkulfodieknek #bwmiskola #barowesselenyiiskola #gimnazium #diaszpora #tavokatatas #bizonyitvany #erettsegi #projektoktatas #projekteducation

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók