2020/2021-es tanévben megkezdtük a honvédelmi alapismeretek tantárgy oktatását gimnáziumi oszályunk 9. évfolyamában.

A Honvéd Kadét Program kapcsán több pályázaton vehettünk részt sikerrel, melyre Honvédelmi Minisztérium által kiírt Béri Balogh Ádám honvéd kadét ösztöndíj ismét lehetőséget ad.

A kiírás részletei: https://www.kadetprogram.hu/osztondijak

Köszönjük!

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók