video
play-sharp-fill

Köszönjük mindenkinek, aki csatlakozott online meghirdetett MOZDULJ BWM! futónapokhoz, amit 2021. március 18-19. között szerveztek az iskola tanárai.

A beküldött fotó- és videóanyagokkal szeretnénk kedvet adni ahhoz, hogy a következő alkalommal Ön is csatlakozzon hozzánk!

dav

By Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2013 őszén indult alsó tagozattal (1-4. osztályig), 2014-2015-ös tanévtől pedig felmenő rendszerben már felső tagozatra is beírathatók a gyerekek. Kiemelten támogatjuk az otthonoktatást, a magántanulói státuszt, az erre a célra kidolgozott távoktatási programunkkal, mind a Magyarországon, mind a külföldön élő gyermekek számára. Beiratkozási információk, hasznos tudnivalók